- Політ на мотодельтаплані над Карпатами

Вартість - 2500 грн
Виїзд з: Мукачево
Початок: о 5:30-9:00 або 18:00-21:00
Тривалість: 12 хвилин
У вартість включено: навчання-інструктаж, страховка, атракція
Додаткові витрати:

Політ на мотодельтаплані над Карпатами – це незабутні захоплюючі враження для тих хто любить активний відпочинок! Під час польоту Вам відкриються мальовничі панорами Карпат, гірські схили вкриті лісом, маленькі будиночки і дороги – все буде, як на долоні. Ви будете зустрічати схід сонця або проводжати його захід, адже польоти відбуваються ранком чи увечері.

Під час пригоди з Вами буде досвідчений пілот-інструктор, а в цей час Ви будете насолоджуватися свободою польоту і красивими пейзажами внизу! Відкрита кабіна дозволить вам познайомитися з небом ближче, а сам політ на мотодельтаплані подарує безліч вражень, відчуття свободи і бажання повторити все це знову!

Ви можете замовити політ для себе або подарувати другу. Подарунковий сертифікат на політ над Закарпаттям – це ідеальній подарунок! Подаруйте незабутні враження!

Програма "Відпочивай зараз, сплачуй потім!"

Власники картки ПриватБанку можуть скористуватись послугою "Миттєва розстрочка" і розділити вартість на півріччя, сплачуючи 300 грн на місяць.

Що таке мотодельтаплан?

Мотодельтаплан - це літальний апарат, який використовує крило дельтаплана, для створення підйомної сили і гвинтомоторну установку для створення тяги, обладнаний шасі для зльоту-посадки. На місці зльоту, ви познайомитеся з пілотом і пройдете інструктаж-навчання. Після, вас чекає 15-хвилинний політ з інструктором. Під час польоту ви підніметеся на висоту близько 500-900 метрів і будете летіти зі швидкістю 50-120 км / год.

Скільки часу триває атракція?

Враження триває 12-15 хвилин.

Мінімальний вік?

Допускаються учасники з 18 років.

Чи є інші обмеження?

Вага до 120 кг.

Кількість учасників?

1 людина.

Чи можна пілотувати клієнту?

Ні.

Форма одягу?

Для комфорту краще вибрати зручний спортивний одяг. Рекомендуємо взяти легку куртку або вітровку (влітку).

У які дні можна відвідати враження?

Зранку, у період: з 5:30 по 9:00 год.
Увечері, у період: з 18:00 по 21:00 год.

Адреса польотів:

Місце проведення польотів село Яківське (поруч з с.Поляна, Закарпаття).

Що може заважає польоту?

Політ відбудеться за спокійної погоди і помірної сили вітру, без дощу і граду. Погода – це те, що не залежить від організаторів!

Безпека:

Неможна розглядати безпеку польотів на мотодельтаплані тільки з технічної сторони. Це, як безпека їзди на велосипеді – досвід пілота і дотримання правил безпеки зроблять ваш відпочинок безпечним і яскравим! Крім того, кожен учасник страхується на суму 300 000 грн.

Умови резервування послуги?

Послуга доступна за попереднім записом та 100% попередньої оплати.
Власникам картки Приватбанку доступна програма «Миттєва розстрочка» - платіж розподіляється на 6 місяців з сплатою 300 грн на місяць.

Реєстраційна форма

телефони:
099 633-54-52, 098 25-110-66


Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані. Політ над Карпатами. Політати в Закарпатті. Політ на мотодельтаплані.