- Стратегічний Радар РЛС Шипка

Вартість - 250 грн
Виїзд з: Мукачево
Початок: о 8:45
Тривалість: 1,5 години
У вартість включено: екскурсія, квиток
Додаткові витрати:

Екскурсія на військовий об'єкт - Радар Західного центру радіотехнічного спостереження (ЗЦРС).

Для лубителів мілітарі тематики в стилі Сталкера та Чорнобиля!

Унікальна екскурсія на РЛС Шипка - стратегічний радар, що був збудований за часів СРСР у 1979 році та працює й досі! Його призначенням було спостерігати за космічним простором і фіксувати пуски ядерних балістичних ракет наземного базування з Європейської частини континенту та з підводних човнів акваторії Середиземного моря. Дальність спостереження радару РЛС Шипка сягала більше 5000 км.

Яких людських і матеріальних витрат потребувало його будівництво? Як він функціонує і з чого складається? Які люди служили й служать досі на стратегічній РЛС Шипка? Заради чого це все? - ви дізнаєтесь під час екскурсії.

  • Доступ на територію здійснюється за погодженим списком при наявності паспорту.
  • В списку на право доступу на територію РЛС вказується ПІБ, серія та номер паспорту для повнолітніх осіб.
  • Список реєстрації закривається щочетверга, за 2 дні до екскурсії.
  • Вартість екскурсії - 250 грн дорослі та 120 грн неповнолітні (у вартість включено квиток і екскурсія)
  • Тривалість екскурсії - 1,5 години.

З собою мати:

  • засоби індивідуального захисту (згідно умов карантину)
  • паспорт або ID-картку - документ, який ви вказали в формі реєстрації.

Реєстрація обов'язкова!!! - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Докладніше на нашому новому сайті - www.adamenko-tours.com

Підписуйтесь у групу моїх подорожей та атракцій: Вайбер або Телеграм

телефони:
099 633-54-52, 098 25-110-66

Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка Пізнавальна мілітарі екскурсія на стратегічний радар РЛС Шипка