Вечірня факельна екскурсія в замку Паланок

Вартість - 400 грн.
Місце проведення - замок Паланок
НА ЗАМОВЛЕННЯ. Чернець-літописець проведе вас нічним сплячим замком, висвітлюючи шлях факелом, оповідаючи про події і людей, долі і звершення, про перемоги і поразки, про відродження слави з безслав'я...
Докладніше

Стратегічний Радар РЛС Шипка

Вартість - 250 грн.
Місце проведення - Мукачево
Унікальна екскурсія на РЛС Шипка - стратегічний радар, що був збудований за часів СРСР у 1977 році та працює й досі! Його призначенням було спостерігати за космічним простором і фіксувати пуски ядерних балістичних ракет наземного базування з Європейської частини континенту та з підводних човнів акваторії Середиземного моря. Дальність спостереження радару РЛС Шипка сягала більше 5000 км.
Докладніше

Політ на мотодельтаплані над Карпатами

Вартість - 2500 грн.
Місце проведення - Мукачево
Кращий подарунок - це враження! Такі враження запам'ятовуються надовго! Подаруйте собі або другу яскраві враження від польоту над Карпатами! Політ на мотодельтаплані - це адрналін і захоплення, це мальовничі краєвиди гірських схилів, це схід або захід сонця, це відчуття свободи в безкрайньому повітряному океані!
МОЖЛИВА ОПЛАТА В РОСТРОЧКУ!
Докладніше

Політ на повітряній кулі над Карпатами

Вартість - 8000 грн.
Місце проведення - Мукачево
Неспішна захоплююча ранкова авіа-прогулянка на повітряній кулі! Зустріньте схід сонця в небі над Карпатами! Атракція, враження від якої залишаться надовго! Ранкові польоти на повітряній кулі.
Докладніше

"Зірки Егера". Егер, Мішкольц, Токай - термали, вино, замки

Вартість - 5500 грн.
Місце проведення - Мукачево
Старовинне місто Егер з помпезною історичною архітектурою, його героїчна фортеця Егрі Вар та винний район «Долина красунь», де скуштуємо купаж «Егрі бікавер» (бичача кров) – ми побачимо в перший день туру. А на другий день в містечку Мішкольц завітаємо в фортецю королев – Діошдьйор та скупаємось в печерних купальнях Топольцо. Дегустація вин і прогулянка містом Токай завершать наш тур.
Докладніше

Історія міста Мукачева з висоти церковної дзвіниці

Вартість - 250 грн.
Місце проведення - Мукачево
Історія Мукачева з найвищої кам'яної цивільної споруди, розташованої в самісінькому центрі міста - дзвіниці греко-католицької церкви. Фотографування та селфі на балкончику, під куполом годинникової вежі. Нетипова історія про розвиток міста й власне греко-католицьку церкву. Огляд її реліквій і ікон.
Докладніше

Закарпатські вечурниці - пісні, танці, гостина по-закарпатськи!

Вартість - 750 грн.
Місце проведення - Мукачево
Запрошуємо на веселий і смачний закарпатський вечір з гостиною і гулянкою! Гостина - традиційні сільська Закарпатська їжа. Гулянка - Закарпатські пісні, фіглі а й танці.
Докладніше