15 вересня (субота)

Ніредьхаза - термали Угорщини: аквапарк Атлантіс, зоопарк Шошто зу, шопінг...

Вартість - 400 грн.
Виїзд з - Мукачево
Розваги та шопінг в Угорщині: аквапарк Акваріус, у термальному регіоні Шошто, в угорському місті Ніредьхаза (водні атракціони та горки, плавальні та термальні мінеральні басейни, морські хвилі, дитячі басейни та майданчики, водні атракціони на вулиці та під дахом). Поруч розташований другий за розмірами в Угорщині зоопарк і океанаріум, де зібрано багато тварин з усього світу! Шопінг на китайському базарі та супермаркетах міста.
Докладніше

 

21 вересня (п'ятниця)

Вечірня факельна екскурсія в замку Паланок

Вартість - 150 грн.
Виїзд з - замок Паланок
НА ЗАМОВЛЕННЯ. Чернець-літописець проведе вас нічним сплячим замком, висвітлюючи шлях факелом, оповідаючи про події і людей, долі і звершення, про перемоги і поразки, про відродження слави з безслав'я...
Докладніше

 

21 вересня (п'ятниця)

Чумачеча Боржава - похід "все включено"

Вартість - 1500 грн.
Виїзд з - Пилипець
Триденний похід (2 ночі/3 дні) вершинами Полонини Боржава (гора Гимба, гора Великий Верх) з поверненням на ночівлю до табору в селі Пилипець в урочищі Плошанка над водоспадом Шипіт.
Докладніше

 

29 вересня (субота)

Сходження на Говерлу - найвищу гору України - 2061 м

Вартість - 650 грн.
Виїзд з - Мукачево
На вас чекає: подорож майже через все Закарпаття, прогулянка стежкою через праліс у підніжжя Говерли, сходження схилом до вершини, незабутні враження і краєвиди навколишніх гір, Прутський водоспад, відвідини ресторації "Гагарін і бокораш", куштування закарпатської космічної кухні та пива броварні "Ципа".
Докладніше